ÇOCUKLAR ATÖLYEDE SERAMİK VE RESİM YAPTILAR

Gerenköy’de Foça Belediyesi, Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliği ile düzenlenen ‘Çocuklar İçin Atölye’ çocukların yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi. Gerenköy Mahallesi Foça Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen ‘Çocuklar İçin Atölye’ etkinliğinde Yazar Ahmet Önel kendi yazdığı ‘Benekli Mantar’ isimli masalını okudu.

Özgürses Gazetesi
05:15 -
ÇOCUKLAR ATÖLYEDE SERAMİK VE RESİM YAPTILAR

Gerenköy’de Foça Belediyesi, Foça Kent Konseyi Eğitim Grubu ve Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliği ile düzenlenen ‘Çocuklar İçin Atölye’ çocukların yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi.
Gerenköy Mahallesi Foça Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen ‘Çocuklar İçin Atölye’ etkinliğinde Yazar Ahmet Önel kendi yazdığı ‘Benekli Mantar’ isimli masalını okudu.
Etkinliğe katılan çocuklar ile okunan masaldan sonra Koncagül Ağaoğlu ile seramik yaparlarken, Nilgün Pekin’le de resim yaptılar.
Yaklaşık iki saat süren etkinlik boyunca çocuklar eğitmenler eşliğinde hünerlerini eğlenerek ve öğrenerek sergilediler.
Çocuklara Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ın eşi Derya Demirağ’ın yanı sıra Meclis Üyesi Bahar Öztürk, Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuray Çiloğlu ve Kent Konseyi üyeleri de eşlik etti.