BERGAMA’DA SAHNELENEN “MASKELİLER” ÇOK BEĞENİLDİ

İzmir Halk Tiyatrosu tarafından Bergama Kültür Merkezi BerKM’de sahnelenen “Maskeliler” adlı oyun tiyatroseverler tarafından çok beğenildi. Usta yönetmen Cengiz Toraman’ın yönettiği, ‘içerde’ ve ‘çukur’ gibi birçok diziden tanınan Nebil Sayın, Tiyatro Kalemi'nin başarılı oyuncusu Çetin Ok ve Yenikapı Tiyatrosundan Mehmet Küçükgünaydın’ın rol aldığı “Maskeliler” Bergama’da sahnelendi.

Özgürses Gazetesi
09:51 -
BERGAMA’DA SAHNELENEN “MASKELİLER” ÇOK BEĞENİLDİ

İzmir Halk Tiyatrosu tarafından Bergama Kültür Merkezi BerKM’de sahnelenen “Maskeliler” adlı oyun tiyatroseverler tarafından çok beğenildi.

Usta yönetmen Cengiz Toraman’ın yönettiği, ‘içerde’ ve ‘çukur’ gibi birçok diziden tanınan Nebil Sayın, Tiyatro Kalemi’nin başarılı oyuncusu Çetin Ok ve Yenikapı Tiyatrosundan Mehmet Küçükgünaydın’ın rol aldığı “Maskeliler” Bergama’da sahnelendi. Tiyatroseverler tarafından ilgiyle izlenen ve çok beğenilen oyun dakikalarca ayakta alkışlandı.

Bergama Belediyesi’nin Mart Ayı etkinlikleri kapsamında Bergama Kültür Merkezi BerKM’de sahnelenen oyun savaşın çirkin yüzünü etkili bir şekilde ortaya koyuyor. İlan Hatsor tarafından kaleme alınan eser Filistinli üç erkek kardeş arasında geçen ve savaşın sebep olduğu yıkımı anlatıyor.