Başkan Olgun Atila, mahalle ziyaretlerine ara vermiyor

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, aralıksız sürdürdüğü mahalle gezileri kapsamında Evka-4 Mahallesi Muhtarı Süleyman Ferah ile birlikte vatandaşlarla biraraya geldi   Göreve geldiği günden bu yana mahallelerdeki sorunları yerinde görüp vatandaşların beklenti ve şikayetlerini birebir dinlemeyi tercih eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Evka-4 Mahallesi’nde de çalışmalarını sürdürdü. Evka-4 Mahalle Muhtarı Süleyman Ferah ile biraraya gelen Başkan Atila, birlikte sokak sokak gezip vatandaşlarla buluştu.

Özgürses Gazetesi
10:01 -
Abone ol
Başkan Olgun Atila, mahalle ziyaretlerine ara vermiyor

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, aralıksız sürdürdüğü mahalle gezileri kapsamında Evka-4 Mahallesi Muhtarı Süleyman Ferah ile birlikte vatandaşlarla biraraya geldi

 

Göreve geldiği günden bu yana mahallelerdeki sorunları yerinde görüp vatandaşların beklenti ve şikayetlerini birebir dinlemeyi tercih eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Evka-4 Mahallesi’nde de çalışmalarını sürdürdü. Evka-4 Mahalle Muhtarı Süleyman Ferah ile biraraya gelen Başkan Atila, birlikte sokak sokak gezip vatandaşlarla buluştu. Bornova Belediyesi’nin hayata geçirdiği hizmet ve projeleri de yerinde inceleyen Başkan Atila, vatandaşların taleplerini de dinledi.

 

En iyisini halkımız bilir

 

‘Yerinden yönetim’ anlayışını hayata geçirdiklerini ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Hangi hizmetin daha öncelikli olduğunu en iyi halkımız biliyor. Çünkü sorunları onlar yaşıyor. Biz de bu düşünceyle vatandaşlarımızın her gün yaşadıkları, işe gidip geldikleri mahallelerine gidip isteklerini ve beklentilerini dinliyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz hizmet ve projelerin büyük bir çoğunluğunu bu ziyaretlerimizde bize iletilen taleplerden yola çıkarak yaptık. Bundan sonra da böyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.