ALİAĞA BELEDİYESİ PARKE, BORDÜR DÖŞEME İHALESİNE ÇIKIYOR

16 Ocak 2015
ALİAĞA BELEDİYESİ PARKE, BORDÜR DÖŞEME İHALESİNE ÇIKIYOR

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Aliağa sınırları içerisinde bulunan yol cadde ve sokaklarda parke, bordür döşeme işi için ihaleye çıkıyor.

Aliağa Belediyesi Bütünşehir yasasıyla birlikte köy’den mahalleye dönüşen yerleşim yerlerin de kullanılmak üzere parke, bordür döşeme işi için ihaleye hazırlanıyor. 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile yapılacak. İhale 06 Şubat saat: 10: 00’da Belediye Meclis salonunda yapılacak.

İHALE DÖKÜMANI ALİAĞA BELEDİYESİ İHALE İŞLERİ SERVİSİNDEN SATIN ALINACAK

Aliağa sınırları içerisinde idarenin göstereceği yerlerde,50 bin metre kare olmak üzere toplam 88 bin metrekare parke ve bordür döşeme işi için duyurusu yapılan ihale ilanında; ihale konu olan malın niteliği, türü, miktarı, ihaleye katılabilme şartları ile birlikte istenilen belgeler  ve  yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı.  İlanda yer alan bilgilere göre, ‘Parke bordür ve döşeme işi’ ihale dokümanının  idare tarafından belirtilen internet adresinde görülebileceği ve 20 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden satın alınabileceği bildirildi. Öte yandan, teklif verecek olan katılımcılarınihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmelerinin zorunlu olduğu da belirtildi.

İhaleye teklif verecek olanlar tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da teslim edebilecek.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.