ALTO’da KOSGEB Yurtdışı Pazar Destek Programı Anlatılacak

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ve KOSGEB İzmir Müdürlüğü işbirliği ile Yurtdışı Pazar Destek Programı bilgilendirme toplantısı düzenlenecek. KOBİ’lerin yurt dışı pazarlara açılabilme beceri ve kabiliyetlerini geliştirmek, yurt d...

Özgürses Gazetesi
05:23 -
Abone ol
ALTO’da KOSGEB Yurtdışı Pazar Destek Programı Anlatılacak

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ve KOSGEB İzmir Müdürlüğü işbirliği ile Yurtdışı Pazar Destek Programı bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

KOBİ’lerin yurt dışı pazarlara açılabilme beceri ve kabiliyetlerini geliştirmek, yurt dışı pazar paylarını arttırmak, uluslararası rekabetin aktörleri haline getirmek, ihracata ve E-ticarete başlayan KOBİ sayısını arttırmayı amaçlayan Yurtdışı Pazar Destek Programı’nın detaylarının anlatılacağı bilgilendirme toplantısı, 22 Kasım Salı günü saat 10.30’da ALTO M. Ender Özer Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Konuşmacı olarak KOSGEB İzmir Müdürü Levent Arslan’ın katılacağı toplantıda bölgemizde ihracat yapmak isteyen, ihracat yapan ve ihracatını artırmak isteyen KOBİ’lere destek programı ile ilgili bilgi verilecek ve ALTO üyelerinin soruları cevaplanacak.

Toplantıya katılmak isteyen Oda üyeleri, https://alto.org.tr/tr/etkinlikler?t=20221122 linkinden kaydolabilecekler.