FOÇA BELEDİYESİ KURSLARI’NIN TANITIM TOPLANTISI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Eğitimde birlik beraberlik anlayışını ilke edinen Foça Belediyesi’nin kurs öğretmenleri; Alaaddin Yiğit, Aşkın Çelik, Ayşe İnceoğlu, Derya Çakırefe, Ergin Kayran, Gülhan Güzen Tutar, Oksana Yenipazar ve Oğuzhan Çakırefe, kurslara katılmak isteyen vatandaşlar, öğrenciler ve velilerle buluştu. Yeni dönemdeki kurs etkinliklerinin  ve kurs öğretmenlerinin tanıtıldığı toplantıda; istek, talep ve öneriler konuşuldu.

Özgürses Gazetesi
12:42 -
FOÇA BELEDİYESİ KURSLARI’NIN TANITIM TOPLANTISI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Eğitimde birlik beraberlik anlayışını ilke edinen Foça Belediyesi’nin kurs öğretmenleri; Alaaddin Yiğit, Aşkın Çelik, Ayşe İnceoğlu, Derya Çakırefe, Ergin Kayran, Gülhan Güzen Tutar,
Oksana Yenipazar ve Oğuzhan Çakırefe, kurslara katılmak isteyen vatandaşlar, öğrenciler ve velilerle buluştu.
Yeni dönemdeki kurs etkinliklerinin  ve kurs öğretmenlerinin tanıtıldığı toplantıda; istek, talep ve öneriler konuşuldu.
Foça Belediyesi Kurs Öğretmenleri, sosyal belediyecilik anlayışında; kültürel-sanatsal faaliyetlerin ve eğitimin öneminden bahsetti. Eğitimin  sadece kurs açmak olmadığını, bu kurslarda; seviyeli, ilkeli ve disiplinli çalışmaların yapılmasının gerektiğini vurguladı. Bu amaçla, Foça Belediyesi’nin bu yeni dönemde  yeni birimler  oluşturduğunu ve bu yeni eğitim biriminin halkın istek ve talepleri doğrusunda “amötör ruh  ama profesyonel düşüncelerle” daha disiplinli ve sistemli  çalışmaya devam edeceğini söyledi. Başta eğitim ve sanatta olmak üzere herkesi kucaklayan, sadece Foça’da değil  ulaşılabilen bir çok beldede kurslar  ve eğitim seminerleri düzenleyeceklerini, amaçlarının 7’den 70’e her kesime ulaşmak olduğunu dile getirdi.