DOKTOR BAŞKAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, ilçe de çalışan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çiçek takdim edip, 14MartTıp Bayram’larını kutladı. Kınık Kaymakamı Erol Türkmen ve daire amirle...

Özgürses Gazetesi
09:55 -
Abone ol
DOKTOR BAŞKAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, ilçe de çalışan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çiçek takdim edip, 14MartTıp Bayram’larını kutladı.

Kınık Kaymakamı Erol Türkmen ve daire amirleriyle Kınık Devlet Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden, kendisi de Hekim olan Başkan Doğruer, ziyaretlerinde sağlık çalışanlarına tüm Kınıklılar adına teşekkür ederek, şunları kaydetti:

” Bizlerin sağlığı için pandemi günlerinde mücadele eden sağlık ordumuzun siz değerli neferlerine, Kınıklı hemşerilerim adına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Hayatımızın her noktasında hizmet veren, tüm tıp camiasının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

Kınık Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından, Bölge hastanesi konumunda olan ve kadrosunun bulunduğu Bergama Devlet hastanesini de ziyaret ederek meslektaşlarıyla sohbet etti ve temennilerde bulundu.

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga