İMBAT MADENCİLİKTEN KINIK ARPASEKİ İLKOKULUNA EK DERSLİK

Soma ilçesinde faaliyet gösteren İmbat Madencilik şirketi tarafından Kınık Arpaseki İlkokuluna ek bina yapımı için Kınık Kaymakamlığında imza töreni düzenlendi. İmza törenine Kınık Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Milli Eğitim Müdürü  Ömer Derelioğlu, Arpaseki  İlkokulu Müdürü Kerem Can Yılmaz, İmbat Madencilik Genel Koordinatörü Gökalp Büyükyıldız ve Satın Alma Müdürü Ahmet Haşim Demirler'in katılımları ile gerçekleştirildi.

Özgürses Gazetesi
12:05 -
Abone ol
İMBAT MADENCİLİKTEN KINIK ARPASEKİ İLKOKULUNA EK DERSLİK

Soma ilçesinde faaliyet gösteren İmbat Madencilik şirketi tarafından Kınık Arpaseki İlkokuluna ek bina yapımı için Kınık Kaymakamlığında imza töreni düzenlendi. İmza törenine Kınık Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Milli Eğitim Müdürü  Ömer Derelioğlu, Arpaseki  İlkokulu Müdürü Kerem Can Yılmaz, İmbat Madencilik Genel Koordinatörü Gökalp Büyükyıldız ve Satın Alma Müdürü Ahmet Haşim Demirler’in katılımları ile gerçekleştirildi. İmzalanan Protokolle Arpaseki  İlkokuluna  4 derslik ek bina yapılacak.
KINIK BELEDİYE BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer imza töreninde yaptığı açıklamada ‘“İmbat Madencilik desteğiyle yapılacak olan ek binanın eğitim döneminde büyük bir fayda sağlayacağını düşünüyorum. Eğitime olan bu destek ilçemiz adına mutluluk  verici. Çocukların daha iyi ortamda eğitim almalarına büyük katkı sağlayacak bu yatırımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ’dedi