ALTO ile Medical Park arasında sağlık işbirliği

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ile İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi arasında “Sağlık Hizmet Sözleşmesi” protokolü imzalandı. 1600 ALTO üyesi ve birinci derece yakınları, Medical Park'tan özel avantajlarla sağlık hizmeti alacak.

Özgürses Gazetesi
11:41 -
ALTO ile Medical Park arasında sağlık işbirliği

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ile İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi arasında “Sağlık Hizmet Sözleşmesi” protokolü imzalandı. 1600 ALTO üyesi ve birinci derece yakınları, Medical Park’tan özel avantajlarla sağlık hizmeti alacak.

Aliağa Ticaret Odası, Türkiye’nin en büyük sağlık grubu zincirlerinden biri olan Medical Park Hastaneler Grubu’nun İzmir Hastanesi ile yeni bir anlaşmaya imza attı. İmzalanan Protokol ile SGK güvencesi olan ALTO üye ve birinci derece yakınları %10, SGK güvencesi olmayan üye ve birinci derece yakınları ise %20 oranında sağlıkla ilgili tüm tıbbi uygulamaları Medical Park İzmir Hastanesinden indirimli olarak alabilecek.

İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Zafer Beken, ALTO ile böyle bir anlaşmayı ile yapmaktan mutlu olduklarını kaydetti. Aliağa’nın bölgede önemli bir yeri ve konumu olduğunu ifade eden Beken, “Ciddi indirimler ve kaliteli hizmetle oda üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız” dedi.

Sağlıkta yüksek standartların önemine değinerek, imzalanan sözleşme ile üyelere ve birinci derece yakınlarına avantajlı sağlık hizmeti sağlanacağını kaydeden ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, “Yapılan sözleşme ile üyelerimizin daha hızlı ve kaliteli sağlık uygulaması almalarını sağlamış bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.Medical Park Hastaneler grubunun bir şubesinin de ilimizde olması bölgemiz için önemli bir kazanım. Hastanede alanında oldukça iyi doktorlar yer alıyor ve teknik donanım da çok çok iyi. Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.