SOCAR, Haydar Aliyev’i andı

Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev, vefatının 20. yıl dönümünde, SOCAR Türkiye’de düzenlenen törenlerle anıldı. SOCAR Türkiye’nin İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kayseri lokasyonlarında eş zamanlı düzenlenen töre...

Özgürses Gazetesi
11:31 -
Abone ol
SOCAR, Haydar Aliyev’i andı

Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev, vefatının 20. yıl dönümünde, SOCAR Türkiye’de düzenlenen törenlerle anıldı.

SOCAR Türkiye’nin İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kayseri lokasyonlarında eş zamanlı düzenlenen törenlerde Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev`in aziz hatırası derin saygı ve hürmetle anıldı. SOCAR Türkiye CEO’su (vekaleten) Elchin Ibadov’un ev sahipliğinde gerçekleşen anma etkinliklerine Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Narmina Mustafayeva ve SOCAR Türkiye çalışanları katıldı.

SOCAR Türkiye, faaliyet gösterdiği tüm lokasyonlarda Azerbaycan halkının Ulusal Lideri Haydar Aliyev’i vefatının 20. yıl dönümünde anmak için törenler düzenledi. SOCAR Türkiye’nin İstanbul’daki merkez ofisinde gerçekleşen törene Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Narmina Mustafayeva katılırken, İzmir, Ankara, Bursa ve Kayseri lokasyonlarında da SOCAR Türkiye üst yönetimi ve SOCAR Türkiye çalışanları ile birlikte eş zamanlı anma törenleri gerçekleştirildi. İki ülkenin milli marşlarının okunduğu törenlerde, Haydar Aliyev ve Mustafa Kemal Atatürk’ün büstlerine çelenk sunuldu ve saygı duruşunda bulunuldu.