Bergama CHP Tek Yumruk

İzmir’in Bergama İlçesi’nde geçtiğimiz Pazar günü yeni yönetimin seçilmesi ile ilçe kongresini tamamlayan CHP Bergama İlçe Teşkilatı tek yumruk oldu. Pazar günü yapılan kongrede İlçe Başkanı seçilen Mehmet Ecevit Canbaz ve Yönetim Kurulu,CHP Bergama Teşkilatı ilçe binasında partililer ile buluşmaya devam ediyor.

Özgürses Gazetesi
03:42 -
Abone ol
Bergama CHP Tek Yumruk

İzmir’in Bergama İlçesi’nde geçtiğimiz Pazar günü yeni yönetimin seçilmesi ile ilçe kongresini tamamlayan CHP Bergama İlçe Teşkilatı tek yumruk oldu.

Pazar günü yapılan kongrede İlçe Başkanı seçilen Mehmet Ecevit Canbaz ve Yönetim Kurulu,CHP Bergama Teşkilatı ilçe binasında partililer ile buluşmaya devam ediyor.Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Başkan Yardımcıları Ümit Atlam, Ali Kahyaoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve partilileri ağırlayan Bergama CHP İlçe Başkanı Mehmet Ecevit Canbaz ve ekibi birlik mesajı verdi. CHP İlçe binasındaki buluşmaya eski İlçe Başkanı Ayşe Şimşek ve kongrede yaptığı birlik ve beraberlik mesajından sonra ilçe başkanlığı adaylığından istifa eden Akın Yasa’da katıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve CHP’li Belediye Meclis Üyelerinin ziyaretlerinden dolayımemnuniyetinidile getiren İlçe Başkanı Mehmet Ecevit Canbaz;“CHP İlçe Kongresinde yaptığım konuşmada belirttiğim gibi CHP Üyesi her arkadaşım ile birlikte sokağa çıkarak siyaset yapacağız.Bu kararlı politikaya ve çalışma temposuna ayak uydurmak ve bizimle beraber çalışmak isteyen her arkadaşım ile partimizde bir araya gelmeye hazırız. Bugüne kadar partimiz için çalışma yapan başta eski İlçe Başkanımız Ayşe Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile kongrede büyük bir olgunluk ve anlayış göstererek adaylıktan çekilen Akın Yasa arkadaşıma ve tüm partililerimize çok teşekkür ediyorum. Önümüzde 2019 yılında yapılacak olan çok önemli bir seçim var. Bergama CHP İlçe Başkanlığı olarak görev ve sorumluluklarımızın farkındayız. Amacımız öncelikle yerelde iki dönemdir iktidar olan partimizin bayrağını bir kez daha Bergama’da dalgalandırmak. Birlikte çok daha güçlüyüz” dedi.Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise yaptığı konuşmada;“Geçtiğimiz Pazar günü hep birlikte güzel bir kongre gerçekleştirdik. Yeni bir yönetim oluştu. Zaten hepsi partimizin farklı kademelerinde yıllarca görev yapmış, partiyi ve örgütü bilen, tanıyan insanlar. Demokrasinin en güzel örneklerinden birini yaşadığımız kongreden birlik ve beraberlik çıktı. Görev alan arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.