ALTO İHRACAT DESTEK VE TEŞVİKLERİ EĞİTİMİ DÜZENLİYOR

Aliağa Ticaret Odası, üyelerini dış pazarlara daha da yakınlaştırmak, ihracat potansiyellerini arttırmak ve uluslararası ticarette rekabetçiliklerini güçlendirmek amacıyla ‘İhracat Destek ve Teşvikleri Eğitimi’ düzenliyor. Aliağa...

Özgürses Gazetesi
02:23 -
Abone ol
 ALTO İHRACAT DESTEK VE TEŞVİKLERİ EĞİTİMİ DÜZENLİYOR

Aliağa Ticaret Odası, üyelerini dış pazarlara daha da yakınlaştırmak, ihracat potansiyellerini arttırmak ve uluslararası ticarette rekabetçiliklerini güçlendirmek amacıyla ‘İhracat Destek ve Teşvikleri Eğitimi’ düzenliyor.

Aliağa Ticaret Odası’nın KOBİ ve KOBİ olmak isteyenlere destek ve teşvikler seminer serisinin ikincisi olacak olan ‘İhracat Destek ve Teşvikleri Eğitimi’, 20 Mart 2024 Çarşamba günü saat 14.00’da ALTO M. Ender Özer Seminer Salonunda gerçekleşecektir.

Eğitime kimler katılmalı 

Ürünlerini veya hizmetlerini yurt dışı alıcılarla buluşturmak isteyen firmalar bu eğitim kapsamında yurt dışı seyahat ve konaklama, yurt dışı reklam ve tanıtım, yurt dışı fuar katılımları, yurt dışı belgelendirme ve sertifikasyon, yurt dışı marka tescili ve yurt dışı ofis, depo kira desteklerinden faydalanma ile ilgili detay bilgilere ulaşabilecektir.

Seminer ÜCRETSİZ olup, kayıt www.alto.org.tr internet adresi üzerinden gerçekleşecektir.

Etkinlik Süresi ve Programı

14:00-14:10 Tanışma

14.10-14.40 KOSGEB İhracat Destek Programları

14:40-15:30 Ticaret Bakanlığı İhracat Destek Programları

15:45-16:15 Soru, Cevap ve Kapanış