ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN BERAT KANDİLİ’NE ÖZEL PROGRAM

Ramazanın müjdecisi kabul edilen Berat Kandili, Aliağa Belediyesi tarafından hazırlanan özel bir program ile idrak edilecek. İslam aleminin heyecanla beklediği Berat Kandili özel programı, 17 Mart 2022 Perşembe günü Aliağa Belediyesi Spor...

Özgürses Gazetesi
08:40 -
Abone ol
ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN BERAT KANDİLİ’NE ÖZEL PROGRAM

Ramazanın müjdecisi kabul edilen Berat Kandili, Aliağa Belediyesi tarafından hazırlanan özel bir program ile idrak edilecek.

İslam aleminin heyecanla beklediği Berat Kandili özel programı, 17 Mart 2022 Perşembe günü Aliağa Belediyesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Saat 20.00’de başlayacak programa; Kur’an-ı Kerim Ezbere Okuma Dünya Birincisi Hafız Selman Okumuş, Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Dünya Birincisi Hafız Ali Tel ile kasideleriyle ünlü Hafız Mustafa Duman konuk olacak.

Hafız Selman Okumuş’un açılış konuşmasıyla başlayacak program Kur’an Ailesi Öğrencilerinin Yasin Suresi ve farklı dillerde Nasr Surelerini okumalarıyla devam edecek. Mevlithan Mustafa Duman, semazen eşliğindeki ilahi ve kasideleriyle gönüllere hitap edecek. Hafız Ali Tel ise dinleyicilere Kur’an ziyafeti sunacak. Salonu dolduran Aliağalılar, gecenin manevi huzurunda hep birlikte semaya el açarak dualar edecek. Program, Hafız Selman Okumuş’un dua ve Fatiha Suresi ile son bulacak.