MERVE ÖZBEY VE ERDEM KINAY MAVİ BAYRAKLI AĞAPARK’TA SAHNE ALDI

Türk pop müziğinin başarılı ismi Merve Özbey, ünlü aranjör Erdem Kınay ile birlikte Mavi Bayraklı Ağapark’ı coşturdu. İzmir’in en çok tercih edilen tatil mekanlarından Mavi Bayraklı Ağapark, Türkiye’nin en sevilen şarkıcı ve DJ’lerini ağırlamaya devam ediyor.

Özgürses Gazetesi
11:19 -
MERVE ÖZBEY VE ERDEM KINAY MAVİ BAYRAKLI AĞAPARK’TA SAHNE ALDI

Türk pop müziğinin başarılı ismi Merve Özbey, ünlü aranjör Erdem Kınay ile birlikte Mavi Bayraklı Ağapark’ı coşturdu.

İzmir’in en çok tercih edilen tatil mekanlarından Mavi Bayraklı Ağapark, Türkiye’nin en sevilen şarkıcı ve DJ’lerini ağırlamaya devam ediyor. Güzel şarkıcı Merve Özbey, aranjör Erdem Kınay ile birlikte Aliağa Belediyesi’nin “Yaz Konserleri” kapsamında Ağapark’ta gerçekleştirilen plaj partisinde hayranları ile buluştu.

Ağapark’ta büyük bir hayran kitlesi karşısında sahneye çıkan Merve Özbey, plaj konserine son dönemde müzik listelerinin üst sıralarında yerini alan “Vuracak” adlı parçası ile başladı. Bir saatten fazla sahnede kalan güzel şarkıcı “Topsuz Tüfek”, “Yaş Hikayesi”, “Boynun Borcu” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Özbey ayrıca kendi şarkılarının dışında Aleyna Tilki’nin “Sen Olsan Bari” isimli şarkısını da seslendirdi. Ünlü aranjör Erdem Kınay ise kabin başında yaptığı setlerle Merve Özbey’e eşlik etti.

Yoğun ilginin olduğu plaj konserinde hayranları Merve Özbey’in her şarkısına eşlik etti. Hareketli parçalar ile yerinde duramayan hayranları çektikleri video ve fotoğraflar ile unutulmaz konseri ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

AĞAPARK’TA PLAJ KONSERLERİ DEVAM EDECEK

Aliağa Belediyesi’nin Yaz Konserleri kapsamında Mavi Bayraklı Ağapark’ta organize edilen plaj konserleri tüm hızıyla devam edecek. Plaj konserlerinde 19 Ağustos Bahadır Tatlıöz, 26 Ağustos’ta ise Derya Uluğ Ağapark’ta sevenlerinin karşısına çıkacak.