YEŞİLKAYA’NIN İKİNCİ BAHARI

13 Haziran 2014
YEŞİLKAYA’NIN İKİNCİ BAHARI

YEŞİLKAYA’NIN İKİNCİ BAHARI

Foça Belediyesi Sağlık Memuru Muharrem Yeşilkaya’nın ikinci baharı başladı.

 

Uzun yıllar Foça Belediyesi Sağlık Memuru olarak çalışan Muharrem Yeşilkaya, Denizkent Sosyal Tesislerinde düzenlenen sade bir törenle emekliliğe ayrıldı. Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, eşi Derya Demirağ ve Belediye çalışanlarının da katıldığı törende, arkadaşları Muharrem Yeşilkaya’yı anlattı.

 

Yaklaşık 45 yıllık hizmet süresinin 25 yılını Foça Belediyesi Sağlık Memuru olarak geçiren Muharrem Yeşilkaya, yaş haddinden emekli olarak ikinci baharına başladı.

İş disiplini, meslek aşkı, konusunda konuşan Yeşilkaya’nın mesai arkadaşları, “Muharrem Yeşilkaya’yı anlatacak her cümle eksik kalacaktır. Herkese yardım etmek için uğraşan, hayatı boyunca kendini yetiştiren ve emekli olsa dahi bizlerden yardımlarını ve bilgilerini esirgemeyecek bir insan” dediler.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise, “İş prensibi anlamında kendisinden ciddi ders alınması gereken bir kişi. Bize karşı bazen bir baba, bazen bir abi oldu. Ama her zaman saygısını ve sevgisini hissettik. Muharrem abi gibi insanları her toplumda ihtiyaç vardır. Muharrem abimize bundan sonraki yaşantısında sağlık, esenlik, huzur ve mutluluk dileriz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Foça Belediyesi’nde 25 yıl boyunca Sağlık Memuru olarak çalışan Muharrem Yeşilkaya’ya Başkan Demirağ tarafından plaket verirken, mesai arkadaşları ise küçük bir hediye verdiler.

 

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.