İLK TOPLANTI YAPILDI

Bergama Ticaret Odası Yönetimi, Bergama Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Topal, Bergama SGK Müdürü Hikmet Baba ve Mali Müşavirlerin katılımıyla bilgilendirme etkinliği düzenlendi. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Bergama Ticar...

Özgürses Gazetesi
03:47 -
Abone ol
İLK TOPLANTI YAPILDI

Bergama Ticaret Odası Yönetimi, Bergama Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Topal, Bergama SGK Müdürü Hikmet Baba ve Mali Müşavirlerin katılımıyla bilgilendirme etkinliği düzenlendi.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat; “Fazlasıyla teknik bilgiler içeren bu etkinliği organize ederek mali müşavirlerimiz ile bir arada bilgilenmek, soru işaretlerini gidermek istedik. Bergama Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Topal’a, SGK Müdürümüz Hikmet Baba’ya ve sizlere katıldığınız için teşekkür ederim” diyerek sözü Ticaret Sicili Yetkilisi Hamit İri’ye bıraktı. Ticaret Sicili işlemleri, Ticaret Sicili Gazetesi, Mersis ve dijitalleşme ile birlikte gelen yeniliklerden bahseden İri, sunumuyla da uygulamalı olarak gösterdi.
Sözü alan Bergama Vergi Dairesi Müdürü Topal ve Bergama SGK Müdürü Baba ise; Vergi düzenlemeleri, güncel SGK bilgileri ve 7440 sayılı Yapılandırma Kanunu gibi pek çok farklı konu hakkında detaylı sunumlar yaparak mali müşavirlerden gelen soruları yanıtladı.
İlki mali müşavirler ile yapılan etkinliğin ikincisi de Mayıs ayının ilk haftasında Bergama Ticaret Odası Konferans Salonu’nda tüm BERTO üyeleri için daha geniş kapsamlı olarak tekrar yapılacak.