Selçuk Yaşar Son Yolculuğuna Uğurlandı

İzmir’de önceki gün hayatını kaybeden Yaşar Holding’in kurucusu ve onursal başkanı Selçuk Yaşar için Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ile İzmir Büyükşehir Beledi...

Özgürses Gazetesi
05:26 -
Abone ol
Selçuk Yaşar Son Yolculuğuna Uğurlandı

İzmir’de önceki gün hayatını kaybeden Yaşar Holding’in kurucusu ve onursal başkanı Selçuk Yaşar için Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de katıldı.

İzmirli iş insanı, Yaşar Holding’in kurucusu ve onursal başkanı 98 yaşındaki Selçuk Yaşar için Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Selçuk Yaşar’ın kızı Feyhan Yaşar ile İdil Yiğitbaşı ve eşi Ahmet Yiğitbaşı’nın yanı sıra CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda yurttaş katıldı. Başkan Soyer, Yaşar ailesine başsağlığı diledi. Selçuk Yaşar, cenaze namazından sonra Soğukkuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.