Karşıyaka’nın hentbolcuları yine zirvede

  Karşıyaka Belediyesi Erkek Hentbol Takımı, Ankara’da düzenlenen ‘Yıldız Erkekler Ligi’ni 4 maçta, 4 galibiyetle tamamlayarak zirvede yer aldı. Bir üst tura çıkma hakkı kazanan hentbolcuların hedefi şampiyonluk! 4 MAÇTA 4 GALİBİYET Türkiye Hentbol Federasyonu’nun 7-10 Şubat tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği “Yıldız Erkekler Ligi 2.

Özgürses Gazetesi
10:11 -
Karşıyaka’nın hentbolcuları yine zirvede

 
Karşıyaka Belediyesi Erkek Hentbol Takımı, Ankara’da düzenlenen ‘Yıldız Erkekler Ligi’ni 4 maçta, 4 galibiyetle tamamlayarak zirvede yer aldı. Bir üst tura çıkma hakkı kazanan hentbolcuların hedefi şampiyonluk!
4 MAÇTA 4 GALİBİYET

Türkiye Hentbol Federasyonu’nun 7-10 Şubat tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği “Yıldız Erkekler Ligi 2.Bölüm” müsabakaları tamamlandı. Karşıyaka Belediyesi Hentbol Yıldız Takımı çıktığı 4 maçtan da galibiyetle ayrılarak grubu lider tamamladı. Karşıyakalı hentbolcular; Sakarya Belediye Spor Kulübü, Muğla Köyceğiz Belediye Spor Kulübü, Ankara Hentbol İhtisas Kulübü ve Gümüşhane Belediye Spor Kulübü’nü mağlup etmeyi başardı.
HEDEF ŞAMPİYONLUK

Bir üst tura çıkma hakkı kazanan Karşıyakalı hentbolcular, Mart ayında başlayacak olan ligin son bölümünü de zirvede tamamlayarak şampiyon olmayı hedefliyor.
HENTBOL BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Karşıyaka’da sporun her branşını destekliyor, yetenekli gençlerimize başarılı olma imkanı sunuyoruz. Hentbol da önem verdiğimiz branşlardan bir tanesi. Gençlerimizin elde ettiği galibiyetler göğsümüzü kabartıyor. Bir üst turda da hedefimiz başarı olacaktır” dedi.