KINIK’TA GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİYLE İFTAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Ramazan ayı dolayısıyla gaziler ve şehit aileleriyle İftar sofrasında bir araya geldi. Kınık Belediyesi tarafından Kınık Belediyesi Sakız Adası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar buluşm...

Özgürses Gazetesi
09:35 -
Abone ol
KINIK’TA GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİYLE İFTAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Ramazan ayı dolayısıyla gaziler ve şehit aileleriyle İftar sofrasında bir araya geldi.

Kınık Belediyesi tarafından Kınık Belediyesi Sakız Adası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar buluşmasında Gaziler ve Şehit ailelerinin ramazan ayını tebrik eden Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Bu vatan için canlarını feda eden tüm Şehitlerimize öncelikle Allah’tan rahmet diliyor, şükran ve minnetle anıyorum. Bugün bu mübarek ramazan sofrasında Gazilerimizle ve Şehit aileleriyle bir arada olmaktan gurur duyuyorum. Bu sene ki iftar buluşmamızda içimiz biraz buruk. Bu yıl ilçemizde yaşayan iki Kıbrıs gazimizi Hakk’a uğurladık.Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Kınık Belediyesi Sakız adası Sosyal tesislerinde düzenlenen iftar buluşmasına Kınık İlçe Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Kınık İlçe Protokolü, Gaziler ve Şehit aileleri katılım sağladı.