AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK, EL ELE ÇALIŞACAĞIZ

12 Nisan 2014
AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK, EL ELE ÇALIŞACAĞIZ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Küçük Menderes Havzası’nda bulunan ve 2014 yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan 3 ilçe belediyesine giderek yeni seçilen başkanları kutladı. İlk durağı Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül olan Başkan Kocaoğlu, daha sonra Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk ile Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’i makamlarında ziyaret etti.

Bölgenin başta arıtma gibi sorunlarına el atacaklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bundan sonra da hep birlikte çalışacağız. El eli yıkıyor, el dönüyor yüzü yıkıyor. İzmir bir gemi, hepimiz de aynı geminin içindeyiz” dedi. Her ilçenin kendine özgü sorunlarını tespit ederek çözüme kavuşturacaklarını belirten Başkan Kocaoğlu, “Örneğin Kiraz’da altyapı sorunları fazla ve kalkınma sorunları var. Kiraz’ı kalkındırmak için tüm ilçelerimize olduğu gibi eşit davranarak, her yere hizmet götürerek, ayrım yapmadan ve el ele vererek samimiyetle çalışacağız. Ayrımız gayrımız yok! Bunları yaparken lütufta da bulunmuyoruz, bizim görevlerimizden olduğunun bilinciyle çalışıyoruz. Beydağ’ın ve Ödemiş’in de altyapı eksiklerini tamamlayacağız” diye konuştu.
BİRLİK MESAJI
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül, “Kiraz Belediyesi olarak ilçemizi Büyükşehir Belediyesi’yle elbirliğiyle kalkındırmak istiyoruz” diye konuşurken, Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Şentürk, “Halkın gönlüne girdiniz. Hep birlikte, eş güdüm içinde çalışmak istiyoruz. İnşallah eksiklerimizi el birliğiyle gidereceğiz. Bu dönemde dağ köyleri başta olmak üzere Beydağ’ın tüm sorunlarına el atacağız” dedi.
Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ise “Biz ilçemizde ‘ağabey’ olmaya çalışıyorduk, siz ise ‘baba’ oldunuz.” dedi.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.