PANASONIC’TEN 100. YIL ANISINA “100 ÇOCUK, 100 MUTLULUK” PROJESİ…

12 Şubat 2019
PANASONIC’TEN 100. YIL ANISINA “100 ÇOCUK, 100 MUTLULUK” PROJESİ…

Sürdürülebilir kalkınmanın insana yatırım ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı ile gerçekleşeceğine inanan bir anlayışla faaliyet gösteren Panasonic Eco Solutions Türkiye, yürüttüğü kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile hayata değer katmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, faaliyet gösterdiği bölgenin yerel kalkınmasına da büyük önem veren şirket, Panasonic’in 100. yıl dönümü anısına gerçekleştireceği “100 Çocuk, 100 Mutluluk”adlı yeni projesini Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirmek üzere protokol imzaladı. 

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefine katkı sağlamak için ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluklarını yerine getirmek adına örnek bir çaba gösteren Panasonic Eco Solutions Türkiye; bu kapsamda faaliyet gösterdiği bölgenin de toplumsal öncelikleri konusunda sorumluluk almaya devam ediyor. Bu yaklaşımın bir yansıması olarak, Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçireceği “100 Çocuk, 100 Mutluluk”sosyal sorumluluk projesi ile Panasonic’in 100. yıldönümü anısına 100 çocuğun hayatına mutluluk katılması hedefleniyor.Projekapsamında hazırlanan protokolün imza seremonisi iseSancaktepe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürü Osman Afacan, Panasonic Eco Solutions Türkiye Şirket Başkanı TatsuyaKumazawa ve Kurumsal Marka Yönetimi Genel Müdürü Aysel Özaltınok’un katılımı ile gerçekleştirildi.

“Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya İçin Faaliyet Gösteriyoruz!”

 Başkan TatsuyaKumazawa, Panasonic Eco Solutions Türkiyetesislerinde imzalanan protokolün ardından şirketin kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımına vurgu yaptığı bir konuşma gerçekleştirdi. KumazawaPanasonic, tüm dünyada ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi ile faaliyet gösteren ve topluma katkıyı 7 kurumsal ilkesinden birisi olarak önemle ele alan, sosyal sorumluluk duyarlılığı konusunda gerçekten örnek şirketlerden birisidir. Panasonic’inKurucusu KonosukeMatsushita’nın, 1978 yılında yayımlanan My Management Philosophy adlı kitabında yer alan‘Bir şirketin her çağdaki temel sosyal sorumluluğu işletme faaliyetleriyle toplumu geliştirmek olmalıdır.’sözü,100 yıllık köklü şirketimizin sosyal sorumluluğu ne ölçüde ele aldığının açık bir kanıtı niteliğindedir.Panasonic Eco Solutions Türkiye olarak biz degelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine katkı sağlamak içinekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek adına büyük çaba sarf ediyoruz. Bu kapsamda, faaliyet gösterdiğimiz bölgenin çevresel ve toplumsal öncelikleri konusunda sorumluluk almak üzere hayata geçirdiğimiz ‘Yerel Kalkınmaya Destek’ projemize devam ediyoruz. Enerji verimliliği ve doğal kaynakların korunması konusuna yardımcı olmakiçin yürüttüğümüz ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin’projemizi ve mesleki eğitime katkı için de ‘Meslek Eğitimine Destek, Aydınlık Geleceğe Destek’ projemizi kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bugün imzaladığımız protokolle birlikte hayata geçireceğimiz, ‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ sosyal sorumluluk projesi ile de Sancaktepe’de yaşayan çocukların hayatına mutluluk katmayı hedefleyeceğiz. Bu proje için Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenecek olan 100 çocuk, birçok sosyal ve kültürel aktiviteden yararlanma imkanı bulacak.” dedi.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.