MİNİK KAYRA, ANNESİNİ BABASINA İSTEDİ!

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ilginç bir "kız isteme" hikayesine sahne oldu. Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğünde,  özel kalem personeli olarak görev yapan Polis Memuru  Aybike Ceylan,  Manisa İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Hasan Parlak ile yeniden nikah masasına oturdu.

Özgürses Gazetesi
06:05 -
Abone ol
MİNİK KAYRA, ANNESİNİ BABASINA İSTEDİ!

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ilginç bir “kız isteme” hikayesine sahne oldu.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğünde,  özel kalem personeli olarak görev yapan Polis Memuru  Aybike Ceylan,  Manisa İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Hasan Parlak ile yeniden nikah masasına oturdu.

Daha önce evlenip ayrılma kararı alan çift, bir süre sonra tekrar bir araya geldi. Annesi Aybike Ceylan’ı  Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu’ndan babası Hasan Parlak’ a, çiftin oğulları Kayra Parlak istedi.

Böylece, Kayra babası Hasan’a annesi Aybike’yi istemiş oldu. Tebessüm dolu isteme töreni ardından, Belediye binasında nikah törenine geçildi. Mesai arkadaşları da büyük bir mutlulukla çiftin yanında yer aldı.

İkinci kez birbirleriyle hayat kurmaya karar veren çifte, Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu nikah şahitliği yaparken,  çiftin ömür boyu mutlu olacaklarına dair dünürü Kayra’dan (6 yaşında) söz aldı!..