Reklam
Reklam

ÇİNMEDYA AJANSI FOÇA’YI TANIDI

11 Aralık 2017
ÇİNMEDYA AJANSI FOÇA’YI TANIDI
Reklam

2018 Yılı Çin’de “Türkiye Turizm Yılı” ilan edildi. Bu gelişme ardından yapılan çalışmalar kapsamında; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Pekin Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ve İzmir Ticaret Odası organizasyonuyla, Türkiye tanıtımına katılacak olan 5 Sinomedia temsilcisi, 3 günlük İzmir programı dâhilinde Foça’yı ziyaret etti.

Misafir heyet, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ tarafından karşılandı. Hu Difei, Duan Huijuan, Chen Huaiins, Zhang Na ve Pan Xiaoye’den oluşan Sinomedia heyetine bir rehber ve bir de İzmir Ticaret Odası görevlisi eşlik etti.

Başkan Gökhan Demirağ, misafir heyete, Foça’yla ilgili ticaret ve turizm görüşlerini belirterek, Slow Food Foça Yeryüzü Pazarı ve gelecek turizmde projesinde bahsetti.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, İzmir Ticaret Odası’nın eşliğinde ilçelerine gelen Çinli medya temsilcilerine Foça’mızı tanıtmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Başkan Demirağ; ‘‘Bu ziyaret, ülkemize, İzmir’e ve Foça’ya olan talebin canlandırılmasına katkıda bulunmak ve ülkemiz hakkında doğru ve olumlu yayınların çıkmasına imkân sağlamak için çok önemli bir fırsat yarattı. İzmir’in tanıtımı ve turizmin canlanması konusunda yapılan tüm çalışmalara destek vereceğiz’’ dedi.

Foça Belediyesi’nden Arkeolog Ertan Aksoy, tarafından ilçenin tarihi zenginlikleri hakkında detaylı olarak bilgilendirilen misafirler, ilçeden mutlu ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.