PTT ile Aydem Perakende ve Gediz Perakende Arasında Tahsilat Protokolü İmzalandı

Ödeme kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacıylaEge Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile PTT arasında tahsilat protokolü imzalandı. Bu kapsamdaenerji tüketim bedeli faturaları, t...

Özgürses Gazetesi
09:30 -
Abone ol
PTT ile Aydem Perakende ve Gediz Perakende Arasında Tahsilat Protokolü İmzalandı

Ödeme kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacıylaEge Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile PTT arasında tahsilat protokolü imzalandı. Bu kapsamdaenerji tüketim bedeli faturaları, tüm abone grupları için tutar ayırt etmeksizin diğer ödeme kanallarına ilave olarak PTT şubelerinden de nakit olarak ödenebileceği açıklandı.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri,mobil vezne aracı, müşteri ilişkileri merkezleri, www.gediz.com ve www.aydemperakende.com.tronline işlem merkezleri, anlaşmalı banka ödeme kanallarının yanı sıra kendilerine en yakın PTT şubelerinden deelektrik faturalarını nakit olarak ödeyebilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Genel Müdürü Serdar Marangoz yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Müşterilerimiz içinödeme kolaylığıve müşteri memnuniyeti sağlamak amacıylaPTT ile önemli bir iş birliğine imza attık. Müşterilerimiz,PTT şubesinin bulunduğu her yerde herhangi bir masraf veya komisyon ödemeksizinfatura ödeme işlemi nakit olarak gerçekleştirebilecek.

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga