ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA ÜCRETSİZ MASKE

İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamında İzmir’in Aliağa ilçesinde Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin katılımıyla “Korona Virüs Denetimleri” gerçekleştirildi. Türkiye genelinde korona virüs vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği “Korona Virüs Denetimleri” konulu genelge kapsamında İzmir’in Aliağa ilçesinde tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması konusunda eş zamanlı denetimler gerçekleştirildi.

Özgürses Gazetesi
10:00 -
Abone ol
ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA ÜCRETSİZ MASKE

İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği genelge kapsamında İzmir’in Aliağa ilçesinde Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin katılımıyla “Korona Virüs Denetimleri” gerçekleştirildi.

Türkiye genelinde korona virüs vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine gönderdiği “Korona Virüs Denetimleri” konulu genelge kapsamında İzmir’in Aliağa ilçesinde tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması konusunda eş zamanlı denetimler gerçekleştirildi. İlçe Jandarma Komutanı Rıfkı Kulaksız, Aliağa Belediyesi Başkan Yardımcısı Cahit Ayan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu’nun da hazır bulunduğu denetimler; İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri, kentteki kurum ve meslek odaları temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.  Gerçekleşen denetimlerde Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri tarafından, içerisinde bulunulan kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu. Ayrıca denetimler sırasında ekipler tarafından vatandaşlara rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik bilgiler verildi. Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri tarafından maske dağıtımı da gerçekleştirildi.