ALİAĞA BELEDİYESİ GÖREVİ BAŞINDA

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İçişleri Bakanlığı’nın 31 ilde iki gün süreyle sokağa çıkma yasağı ilan etmesinin ardından birim müdürleriyle acil olarak toplantı düzenledi. Başkan Serkan Acar’ın talimatıyla birim müdürleri ve yetkililer başkanlık makamında iki gün boyunca vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için hızlı bir şekilde toplandı.

Özgürses Gazetesi
05:57 -
Abone ol
ALİAĞA BELEDİYESİ GÖREVİ BAŞINDA

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İçişleri Bakanlığı’nın 31 ilde iki gün süreyle sokağa çıkma yasağı ilan etmesinin ardından birim müdürleriyle acil olarak toplantı düzenledi.

Başkan Serkan Acar’ın talimatıyla birim müdürleri ve yetkililer başkanlık makamında iki gün boyunca vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için hızlı bir şekilde toplandı. Başkan Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda süreçle ilgili durum değerlendirmesi yapılıyor.

Oluşturulan kriz masasında, iki günlük sokağa çıkma yasağı süresince Aliağalıların, cumartesi ve pazar günleri karşılaşabilecekleri olası olumsuzluklara karşı tüm kamu kurumlarıyla temasa geçilirken, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için de gerekli tedbirler alınıyor.