Reklam
Reklam

ALİAĞA BELEDİYESİ’NDE YENİ DÖNEM MECLİS GÖREV DAĞILIMI TAMAMLANDI

11 Nisan 2014
ALİAĞA BELEDİYESİ’NDE YENİ DÖNEM MECLİS GÖREV DAĞILIMI TAMAMLANDI
Reklam

Aliağa Belediyesi’nde yeni dönem meclis görev dağılımı, ilk meclis toplantısında alınan kararların ardından ikinci birleşime bırakılan Mahalli İdare Birlikleri, Satış Komisyonu ve Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı üyelerinin belirlenmesiyle tamamlandı.

KOMİSYON VE BİRLİK ÜYELERİ BELLİ OLDU

İlk meclis toplantısında Birinci Başkan Vekili seçilen Mehmed Ali Özkurt’un yönettiği ikinci birleşimde 2013 Yılı Faaliyet Raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edilirken, üye olunan Mahalli İdare Birlikleri, Satış Komisyonu ve Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı’nda görev alacak isimler de belli oldu. Tamamlanan üye seçimlerinin ardından Aliağa Belediyesi’nde yeni dönemde görev alacakların listesi ise şu şekilde oluştu:

Meclis 1. Başkan Vekili: Mehmedali Özkurt (2 yıl)
Meclis 2. Başkan Vekili: Murat Yaman (2 yıl)
Encümen Üyeleri: Altan Yıldırım, Selma Orhan (1 yıl)
Meclis Kâtib Üyeleri: Bahar Deniz, Emriye Erdoğan (2 yıl)
Meclis Kâtib Yedek Üyeleri: Altan Yıldırım, Selma Orhan (2 yıl)
İmar Komisyonu: Emre Erdem, İsmail Önal, Murat Kuzumoğlu, Rahmi Keskinoğlu ve Ulviye Öztürk (1 yıl)
Plan ve Bütçe Komisyonu: Erdal Önal, Zülküf Koçoğlu, Raşit Özkan, Hilkat Çelik ve Bahar Deniz (1 yıl)
6183 Sayılı Amme Alacaklarının Tahsili Usulü Hakkında Kanun Gereğince Satış Komisyonuna (Gizli oylama)seçilen Üye: Hilkat Çelik
Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı’nda görev alacak üyeler: Altan Yıldırım (Asil), Rahmi Keskinoğlu (Yedek)
Ege Belediyeler Birliği Üyeleri: Selma Orhan (Asil),Murat Kuzumoğlu (Yedek)
Kıyı Ege Belediyeler Birliği Üyeleri: Engin Kolcu, Emriye Erdoğan, Bahar Deniz (Asil Üyeler), Murat Yaman, Şükrü Çakmak, Hilkat Çelik (Yedek Üyeler)
Tarihi Kentler Birliği Üyeleri: Hilkat Çelik (Asil), Emriye Erdoğan (Yedek)
Bakırçay Belediyeler Birliği Üyeleri: Altan Yıldırım, Murat Yaman( Asil Üyeler), Murat Kuzumoğlu, Şükrü Çakmak (Yedek Üyeler)
Bir sonraki meclis toplantısı ise 6 Mayıs Salı saat 18.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.