KINIK BELEDİYESİNDEN HALKA ÜCRETSİZ TİYATRO OYUNU

Kınık Belediyesinin düzenlemiş olduğu ücretsiz tiyatro oyunu, sanatseverlerden yoğun ilgi görüyor. Kınık Halk Eğitimi Merkezi Öğretmenevinde düzenlenen “Şakabare” tiyatro oyunu ücretsiz olarak 13 yaş üstü seyircisiyle buluştu. ...

Özgürses Gazetesi
10:27 -
Abone ol
KINIK BELEDİYESİNDEN HALKA ÜCRETSİZ TİYATRO OYUNU

Kınık Belediyesinin düzenlemiş olduğu ücretsiz tiyatro oyunu, sanatseverlerden yoğun ilgi görüyor.

Kınık Halk Eğitimi Merkezi Öğretmenevinde düzenlenen “Şakabare” tiyatro oyunu ücretsiz olarak 13 yaş üstü seyircisiyle buluştu.

Kınık Belediyesi tarafından halka açık ve ücretsiz olarak seyircisiyle buluşturulan,Abdullah Şahin, Hakverdi Biber, Selda Bucak, Zuhal Göncü ve Bora Gencer isimli sanatçıların sahne aldığı“Şakabare” tiyatro oyunu yoğun katılım ile Kınıklı sanatseverlerdenbüyük ilgi gördü.

Sanatsal ve kültürel aktivitelereverdiği önemi vurgulayan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Kültürel gelişmeyi sağlayan gizli güçlerden biri de tiyatrodur. Eğitimsel gücü yüksektir. Dayanışmayı öğretir, toplum yaşamı için gerekli olan sorumluluk duygusunu sağlar ve bireyin birçok konuda gelişimine katkıda bulunur. Bizlerdesanatsal ve kültürel anlamda katkı sağlamak adına, hemşehrilerimizingüzel vakit geçireceği bir aktivite olarak, ücretsiz tiyatro oyunudüzenledik. Yoğun katılım ve ilgiyi görmek bizleri mutlu ediyor. Sanatsal ve kültürel anlamda etkinliklerimiz devam edecek” dedi.