Gemi Söküm Yan Sanayicileri Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı

11 Şubat 2019
Gemi Söküm Yan Sanayicileri Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Aliağa Gemi Geri Dönüşüm Bölgesi’nde faaliyet gösteren 48 üyeli Gemi Söküm Yan Sanayicileri Derneği, 8. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. İki adayın yarıştığı genel kurulda mevcut Başkan Hamit Çelik güven tazeledi.

Gemi Söküm sektörünün yeniden ekonomiye kazandırılmak üzere ürettiği malların pazarlanmasında önemli bir rol oynayan ve bu anlamda 33 firmadan 48 kişinin bir dernek çatısı altında toplanarak kurduğu Gem Söküm Yan Sanayicileri Derneği’nin 8. olağan genel kurulu Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Dernek binasında gerçekleştirildi.

Divan başkanlığını Ahmet Şimşek ’in yaptığı genel kurula üyelerin yanı sıra Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği’ni (GEMİSANDER) temsilen Atık Yönetim Merkezi Sorumlusu Ersin Çeviker de katıldı.

Genel kurulda bir önceki döneme ait hesaplar ibra edildi. 38 üyenin oy kullandığı ve iki listenin yarıştığı kongrede, kapalı oylama usulü ile yapılan seçimlerde Hamit Çelik 25 oy alarak başkanlığa seçilirken, Hüseyin Maden ise 13 oyda kaldı.

Gemi Söküm Yan Sanayicileri Derneği olarak yeni dönemde hedefleri büyüteceklerini belirten Başkan Hamit Çelik”1990 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda birçok zorluklar yaşadık. Bazı arkadaşlar buralara kolay gelindiğini zannederler. Ama hiçbir mücadele kolay olmuyor. Bunu çoğu arkadaş bilir. Arkadaşlarım bana güvendikçe hizmet etmeye devam edeceğim. Değerli üyelerimizin güvenini tekrar almak benim için onurdur. Bu onurlu güvene layık olmaya devam edeceğim “ dedi.

Hamit Çelik başkanlığında 3 yıl süre ile görev alacak yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Tuncay Sabırlı, Ömer Ellialtı, İskender Aydın, Sadık Maden, Hilkat Çelik, Doğan Yurtdaş.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.