BAŞKAN DOĞRUER GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kınık Belediyesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisi Sosyal Tesislerinde kahvaltı programı düzenlendi. Programa Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ve basın mensupları katıldı. Kahv...

Özgürses Gazetesi
09:39 -
Abone ol
BAŞKAN DOĞRUER GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kınık Belediyesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisi Sosyal Tesislerinde kahvaltı programı düzenlendi. Programa Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ve basın mensupları katıldı.

Kahvaltılı programda yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında istişarelerde bulunup, gazetecilerle sohbet eden Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Başkan Doğruer yaptığı açıklamada ” Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gecesini gündüzünüze katarak bizlere sağlıklı ve güzel haberi yetiştirebilmek için mücadele eden gazetecilerimizin,10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlu olsun. Ziyaretlerinden ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga