TDP ALİAĞA İLÇE BAŞKANLIĞI’NA OSMAN NURİ KOCABIYIK ATANDI

Türkiye Değişim Partisi Aliağa ilçe Başkanlığına Osman Nuri Kocabıyık atandı. Uzun süre Demokratik Sol Parti’de (DSP) görev alan Kocabıyık siyasete Türkiye Değişim Partisi’nde devam edeceğini düzenlediği kahvaltılı basın t...

Özgürses Gazetesi
03:07 -
Abone ol
TDP ALİAĞA İLÇE BAŞKANLIĞI’NA OSMAN NURİ KOCABIYIK ATANDI

Türkiye Değişim Partisi Aliağa ilçe Başkanlığına Osman Nuri Kocabıyık atandı.

Uzun süre Demokratik Sol Parti’de (DSP) görev alan Kocabıyık siyasete Türkiye Değişim Partisi’nde devam edeceğini düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında açıkladı.

KOCABIYIK“DEĞİŞİME HAZIR OLAN HERKESİ PARTİMİZE BEKLİYORUZ”

Basınla bir araya gelen Osman Nuri Kocabıyık, şu açıklamalarda bulundu. “Aliağa’da, Demokratik Sol Parti’de İlçe Başkanlığı görevi yaptım ve bunun akabinde Aliağa Belediye Başkan Adaylığını üstlendim. Daha sonra siyasetten çekildiğimi açıklayarak, DSP’de ki görevimden istifa ettim. Yaklaşık iki yıl kadar bir süre siyasetten uzak kaldım. Türkiye Değişim Partisi’nin kurucusu Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül ve Genel Başkan Yardımcıları ile uzun zamandır görüşme halindeydik. Bu görüşmeler sonucunda benim Aliağa’da, Türkiye Değişim Partisi’nin İlçe Başkanlığı görevini üstlenmemi istediler. Her şeyin güzel olacağı inancıyla bende bu görevi üstlendim. Atamamız gerçekleşti, yakın bir zamanda kongremizi de yapacağız. Aliağa da şuan 60 üyemiz var, üye sayımızı da hızla arttıracağız. Önümüzdeki ay kongremizi yaparak Türkiye Değişim Partisi’ni Aliağa’mız da ve ülkemizde en iyi şekilde temsil ederek, değişime hazırlanacağız. Türkiye Değişim Partisi olarak değişimin öncüsü olacağız ve değişime hazır olan herkesi partimize bekliyoruz.” Dedi.