Aliağa’da Ortak Yaşam Alanları Dezenfekte Ediliyor

Kovid-19 salgınının yayılımında son dönemde Türkiye'de vaka ve hasta sayılarında görülen yükseliş nedeniyle yeni tedbir kararları alınırken İzmir’in Aliağa ilçesinde de dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aliağa Belediyesi Dezenfekte Ekipleri, toplum sağlığı için tehlike oluşturabilecek koronavirüs salgınına karşı ortak yaşam alanlarını dezenfekte ediyor.

Özgürses Gazetesi
10:31 -
Abone ol
Aliağa’da Ortak Yaşam Alanları Dezenfekte Ediliyor

Kovid-19 salgınının yayılımında son dönemde Türkiye’de vaka ve hasta sayılarında görülen yükseliş nedeniyle yeni tedbir kararları alınırken İzmir’in Aliağa ilçesinde de dezenfekte çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Aliağa Belediyesi Dezenfekte Ekipleri, toplum sağlığı için tehlike oluşturabilecek koronavirüs salgınına karşı ortak yaşam alanlarını dezenfekte ediyor. Çalışmalar kapsamında kentte binlerce vatandaşın kullandığı İZBAN Aliağa İstasyonu, toplu ulaşım araçları ve durakları dezenfekte ediliyor.  İZBAN Aliağa İstasyonu’nda vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılan turnikeler, para yükleme makinaları, elle temas edilen noktalar, bekleme salonunun yanı sıra İZBAN’da hizmet veren toplu taşıma araçları da özel solüsyon ile detaylı dezenfekte ediliyor.

Toplu ulaşım araçlarında gerçekleştiren dezenfekte çalışmalarını değerlendiren vatandaşlar, ortak yaşam alanlarında devam eden dezenfekte çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getiriyor.