FOÇA’DA AKLIN YOLU BRİÇ

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Foça Karataş Briç Festivali, 7-8 Ekim tarihlerinde Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Geçmiş dönem Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Nevzat Aydoğdu’nun konuşmasıyla başlay...

Özgürses Gazetesi
09:03 -
Abone ol
FOÇA’DA AKLIN YOLU BRİÇ

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Foça Karataş Briç Festivali, 7-8 Ekim tarihlerinde Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Geçmiş dönem Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Nevzat Aydoğdu’nun konuşmasıyla başlayan turnuva öncesinde; Eylül ayında Fas’ta gerçekleşen 46. Dünya Briç Milli Takımlar Şampiyonası’nda ikinci kez gümüş madalya kazanan milli sporcular Aslı Acar ve Berrak Erkan’a çiçek takdim edildi.

Türkiye Briç Federasyonu gözetiminde, Foça Belediye Spor Kulübü Briç Şubesi tarafından düzenlenen Sarı Master Point’li Foça Karataş Briç Festivali, 60 masadaki 240 sporcunun katılımı ile bölgesel turnuvalarda başarıya ulaştı.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; Akhisar, Aydın, Ayvalık, Bodrum, Burhaniye, Dikili, Manisa, İstanbul, İzmir ve Urla gibi ilçe ve illerden katılan sporculara başarılar diledi ve turnuvaya katılan gümüş madalyalı milli sporcuları tebrik etti.