Kınık Belediyesi’den Kınık Devlet Hastanesi önünde Ramazan boyunca sıcak çorba ikramı

Kınık Belediyesi, Kınık Devlet Hastanesi önünde hem tüm hastane personeline hem de hasta ve hasta yakınlarına Ramazan ayının başından beri içlerini ısıtacak sıcak çorba dağıtıyor. Başkan Doğruer’in koordinesinde yine Kınık Be...

Özgürses Gazetesi
10:05 -
Abone ol
Kınık Belediyesi’den Kınık Devlet Hastanesi önünde Ramazan boyunca sıcak çorba ikramı

Kınık Belediyesi, Kınık Devlet Hastanesi önünde hem tüm hastane personeline hem de hasta ve hasta yakınlarına Ramazan ayının başından beri içlerini ısıtacak sıcak çorba dağıtıyor.

Başkan Doğruer’in koordinesinde yine Kınık Belediyesi bünyesinde olan SAYEM (Sağlıklı Yaşam ve Eğitim Merkezi) gibi noktalarda da yılın belli zamanlarında sıcak çorba ikramı yapan Kınık Belediyesi, Kınık Devlet Hastanesi’nde tüm personel, hasta ve hasta yakınları için Ramazan ayında çorba dağıtım işlemi gerçekleştiriyor.

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer de çorba dağıtımına katılarak hem personele hem de hasta ve hasta yakınlarına çorba ikram etti. Kendisi de 20 yılı aşkın hastanelerde doktor ve yönetici olarak görev yapan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer; tüm personel, hasta ve hasta yakınlarına yapılan çorba dağıtımının bu mübarek ayda bir nebze de olsa içlerimizi ısıtmasının temennisinde bulundu.