SALİH YİYİTALP ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp, her geçen gün artan basın kuruluşlarının, kamuoyunun bilgi alma özgürlüğünün kullanılmasında önemli rol oynadığına dikkat çekerek yayınladığı mesajında şunları ifade etti. "Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı şekilde çalışmasına yardımcı olan, büyük bir gayretle çalışan fedakar gazetecilerimize Aliağa'ya katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunuyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.

Özgürses Gazetesi
12:59 -
SALİH YİYİTALP ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp, her geçen gün artan basın kuruluşlarının, kamuoyunun bilgi alma özgürlüğünün kullanılmasında önemli rol oynadığına dikkat çekerek yayınladığı mesajında şunları ifade etti.

“Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı şekilde çalışmasına yardımcı olan, büyük bir gayretle çalışan fedakar gazetecilerimize Aliağa’ya katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunuyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Bugüne kadar görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını da rahmetle anıyorum. “