Başkan Doğruer’den Bergama’da devrim gibi projeler

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama Kültür Merkezi’nde düzenlediği proje vizyon toplantısı ile Bergama’yı geleceğe taşıyacak projelerini duyurdu. Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı...

Özgürses Gazetesi
01:29 -
Abone ol
Başkan Doğruer’den Bergama’da devrim gibi projeler

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama Kültür Merkezi’nde düzenlediği proje vizyon toplantısı ile Bergama’yı geleceğe taşıyacak projelerini duyurdu.

Cumhur İttifakı Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama Kültür Merkezi’ni dolduran ve salona sığmayan binlerce vatandaşın katıldığı proje tanıtım toplantısı’nda Bergama’yı marka kente dönüştürecek projelerini 11 ana başlıkta açıkladı. Yoğun ilgi ve katılımdan vatandaşların salon dışına taştığı proje tanıtım toplantısı’nda konuşan Başkan Adayı Doğruer “Bakırçay’ımızın başkenti Bergama’mıza hizmet etme arzusuyla yola çıkıyoruz. Bergama’nın geleceğine dair ortaya koyduğumuz vizyonumuzla sizlerle, yeni bir dönemin kapılarını birlikte aralamayı istiyoruz.’’ dedi. Proje Tanıtım Toplantısı’na Bergama’da bulunan STK temsilcileri, Oda Başkanları, Muhtarlar, çok sayıda vatandaş ve Cumhur İttifakı mensubu partililer katıldı.

En büyük ve samimi projelerinin başında Belediyecilik anlayışı olduğunu belirten Doğruer ”Belediyecilik anlayışımız; şeffaf, halkımıza açık, planlı, uyumlu, merkezi politikalardan güç alan, vatandaş odaklı hizmet, hemşehrilerimizin her anında hep yanında olan bir anlayışla baktığımız yönetim anlayışımız samimi, sözüne sadık, yerelde hizmet ve çözüm odaklı, sorun çözen vizyoner, ortak akıl ile esnaf dostu, tarım dostu, turizm dostu yaklaşımlar ve gönül Belediyeciliğini esas alan sosyal bir yönetim anlayışı olacaktır.” dedi.

Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer katılımcılara turizm, sağlık, ekonomi, istihdam, ticaret, tarım ve tarımsal hizmetler, yerinde yeniden yönetim ve eğitim başlıkları altında projelerini sundu. Şehircilik, yerinde yeniden yaşam, tarım, çevre, sağlık, eğitim, istihdam, kültür, sanat, turizm, gönül belediyeciliği, kadın, aile hizmetleri, gençlik, spor, ulaşım ve daha birçok alanda Bakırçay’ın başkenti Bergama için; 1 Nisan sonrasında başlayacakları çalışmalara detaylı bir şekilde değindi.

“Turizmde gerekli ışıklandırma ve restorasyonları gerçekleştirerek gece gündüz ziyaret edilebilen ören yerlerini Bergama’ya kazandıracağız”