Reklam
Reklam

DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ VAR!

9 Şubat 2017
DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ VAR!
Reklam

GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan bakım, onarım ve alt yapı çalışmaları nedeniyle 12-13 Şubat tarihleri arasında belirli saatler de elektrik kesintisi yapılacak..

 

12-13 Şubat ta­rih­le­rin­de bakım, ona­rım ve alt yapı ça­lış­ma­la­rı ne­de­niy­le plan­lı ke­sin­ti­le­ri ola­cak. Ya­pı­la­cak ça­lış­ma­la­rın be­lir­ti­len sa­at­ten önce bit­me­si ha­lin­de, ke­sin­ti­den et­ki­le­nen yer­le­re ça­lış­ma bi­ti­min­den hemen sonra tek­rar ener­ji ve­ri­lecek.
Ke­sin­ti plan­la­nan zaman di­li­mi ön­ce­sin­de;
– Elekt­rik­le ça­lı­şan ci­haz­la­rı­nı­zı dev­re­den çı­kart­ma­nı­zı ve
– Je­na­ra­tör­le­ri­ni­zin şe­be­ke ayı­rı­cı­la­rı­nı aç­ma­nı­zı,önem­le ha­tır­la­tı­rız.
Ke­sin­ti ola­cak ilçe ve ma­hal­le­ler şöyle;
ALİAĞA; Kül­tür Ma­hal­le­si, Rasim Saka Cad­de­si Bir Kısmı,İşehit Bü­lent Kula Cad­de­si,226-227 So­kak­lar Ve Ci­va­rı Tesis Ça­lış­ma­sı Ne­de­niy­le 09:00-17:00; Kül­tür Ma­hal­le­si,Yunus Nadi Cad­de­si Bir Kısmı,212-214-216-218-219 So­kak­lar Ve Ci­va­rı Tesis Ça­lış­ma­sı­Ne­de­niy­le 09:00-17:00; ME­NE­MEN; Mal­te­pe Deri ,Ser­best Böl­ge­nin Ta­ma­mı,Mal­te­pe Köyü, Üç­ku­zen­ler Tarım, Doğan Çan­dar­lı ,Genel Çır­çır ,Ma­vi­ye­şil Plas­tik ,Bim­san Ve Ci­va­rı Tesis Ça­lış­ma­sı Ne­de­niy­le 08:30-17:00;KINIK; Os­ma­ni­ye, Yeni , Aşağı,Türk­ce­dit, Yu­ka­rı Ve Fatih Ma­hal­le­le­ri­nin Ta­ma­mı Ve Poy­ra­cık Ma­hal­le­si­nin Ta­ma­mı İle İlçe Mer­ke­zi Ve Poy­ra­cık Ma­hal­le­sin­de­ki Özel Tra­fo­lar Tesis Ça­lış­ma­sı Ne­de­niy­le 09:00-13:00; Yeni Ma­hal­le Tek­ler, Düz, Kaya, Kır­ca­lar, Kıyı, Nimet, Küme, Necip Ça­kı­roğ­lu So­kak­lar İle Evren Cad­de­si­nin Bir Bö­lü­mü Tesis Ça­lış­ma­sı Ne­de­niy­le 09:00-17:00; DİKİLİ; İsmet­pa­şa Ma­hal­le­si ,Ata­türk Ve Şehit Sami Ak­bu­lut Cad­de­le­ri Ve 3/1 Sokak Ci­va­rı Bakım Ça­lış­ma­sı Ne­de­niy­le 09:30-17:30.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.