ALİAĞA’DA SU KESİNTİSİ

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) tarafından yapılan açıklamada Aliağa kent merkezinde yapılacak olan su bakım onarım çalışmaları nedeniyle, bazı mahallelere su verilemeyeceği bildirildi.  24 SAAT SÜRECEK Yapılan yazılı açıklama da, Gediz Bölgesi Teknik Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında devam etmekte olan, İZSU’ ya ait su deposu ve kuyu bakım onarım kapsamında, Aliağa kent merkezin de bulunan 4 bin tonluk su deposunda boru yenileme çalışmaları nedeniyle, 09 Aralık Salı saat 09:00 ile 10 Aralık Çarşamba günü saat 09:00 saatleri arasında 24 saatlik su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Özgürses Gazetesi
11:28 -
Abone ol
ALİAĞA’DA SU KESİNTİSİ

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) tarafından yapılan açıklamada Aliağa kent merkezinde yapılacak olan su bakım onarım çalışmaları nedeniyle, bazı mahallelere su verilemeyeceği bildirildi.

 24 SAAT SÜRECEK

Yapılan yazılı açıklama da, Gediz Bölgesi Teknik Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında devam etmekte olan, İZSU’ ya ait su deposu ve kuyu bakım onarım kapsamında, Aliağa kent merkezin de bulunan 4 bin tonluk su deposunda boru yenileme çalışmaları nedeniyle, 09 Aralık Salı saat 09:00 ile 10 Aralık Çarşamba günü saat 09:00 saatleri arasında 24 saatlik su kesintisi yapılacağı bildirildi.

ETKİLENECEK OLAN MAHALLELER

İZSU tarafından yapılan duyuruya göre su kesintisi programının uygulanacağı mahalleler ise şöyle; Kültür Mahallesi, Kazım dirik Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Siteler Mahallesi, Yalı Mahallesi ve Yeni Mahalle