Özgürses Gazetesi

Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir’de yapıldı

8 Kasım 2018
Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir’de yapıldı

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Erdoğan, Ali Sarıl, Ertuğ Canoğlu, Hakan Karcı , Meclis Üyesi, Azam Ziya Güç ve Genel Sekreter Gülay Koç’un katılım sağladığı , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği’nin (TBB) gerçekleştirdiği Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir’de yapıldı.

Swissotel​’de gerçekleşen diyalog güçlendirme toplantısında reel sektörün ve bankacılık sektörünün temsilcileri bir araya geldi. Her iki sektöründe birbirine olan bağının vurgulandığı toplantıda,  bir sektörde oluşacak zayıflığın diğerine de etki edeceğinin altı çizildi.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.