Reklam
Reklam

ALİAĞA BELEDİYESİ BALABAN PAŞA İÇİN İHALEYE ÇIKIYOR

8 Kasım 2014
ALİAĞA BELEDİYESİ BALABAN PAŞA İÇİN İHALEYE ÇIKIYOR
Reklam
Aliağa Belediyesi; Güzelhisar Köyü’nde  bulunan tarihi ‘Balaban Paşa Cami’nin restorasyonu için ihaleye çıkıyor. Güzelhisar Köyü Balaban Paşa Cami’nin  röleve, restorasyon,  restitüsyon,  inşaat, mekanik,  elektrik,  peyzaj projelerinin ve  teknik şartnamede  belirtilen işlerin gerçekleştirilmesi  adına düzenlenen ihale;  19 Kasım Çarşamba günü saat: 10:00’da Aliağa Belediyesi Meclis toplantı salonunda  yapılacak.
Duyurusu yapılan ihale ilanında; Kültür Varlıkları İhale Yönetmeliği esasları  kapsamında ve  ‘açık ihale’ usulü ile gerçekleştirilecek olan  ihaleye katılabilme şartları ile birlikte istenilen belgeler  ve  yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İlanda; verilen tekliflerin ihale tarih ve saatine kadar  Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verilebileceği  gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da teslim edilebileceği belirtildi. İhale dokümanının  idare adresinde görülebileceği ve 20 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisinden satın alınabileceği bildirildi.

 

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.