Başkan Soyer Kadir gecesini kutladı,Büyükşehir iftar paketiyle birlikte kandil simidi dağıttı

Ramazan ayı boyunca 400 bin kişiye ulaşmak üzere iftar paketi dağıtımını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kadir Gecesi’ni de unutmadı. Bu özel gece nedeniyle iftar yemeği ile birlikte 16 bin kişiye kandil simidi dağıtıldı. B...

Özgürses Gazetesi
09:29 -
Abone ol
Başkan Soyer Kadir gecesini kutladı,Büyükşehir iftar paketiyle birlikte kandil simidi dağıttı

Ramazan ayı boyunca 400 bin kişiye ulaşmak üzere iftar paketi dağıtımını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kadir Gecesi’ni de unutmadı. Bu özel gece nedeniyle iftar yemeği ile birlikte 16 bin kişiye kandil simidi dağıtıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ise sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla Kadir Gecesi’ni kutladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ramazan dayanışmasını sürdürüyor. Başkan Tunç Soyer’in çağrısıyla başlatılan “Biz Varız” kampanyası kapsamında İzmirlilerin katkı sağladığı iftar dayanışmasında yemek dağıtımları devam ediyor. Ay boyunca yapılacak 400 bin kişilik yemek dağıtımının yanı sıra özel günleri de unutmayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadir Gecesi nedeniyle 16 bin kişilik kandil simidi dağıttı.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, “Mübarek Kadir Gecesi’nin ülkemize ve İslam alemine sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyor, dualarımızın kabul olmasını diliyorum” dedi.