8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Aliağalı Kadınlara “Sosyal Medya Kullanımı ve Dijital Pazarlama Teknikleri” Semineri Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi Başkanı Handan Başavcı ve TSGI Mühendislik Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için biraraya geldiler. İki temsilci 8 Mart’ın, hayattaki gücünden, zekasından, yeteneğinden ve özverisinden bir an bile şüphe duymadığımız kadınlarımıza teşekkürlerimizi iletebileceğimiz sembolik bir tarih olduğunu ve iş ve aile hayatında cinsiyet eşitliğini ilke edinmenin, ayrımcılıkla mücadele etmenin, her alanda kadın emeğine saygı duymanın kadınlara verilebilecek en değerli hediye olduğunu vurguladılar.

Özgürses Gazetesi
04:43 -
Abone ol
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Aliağalı Kadınlara “Sosyal Medya Kullanımı ve Dijital Pazarlama Teknikleri” Semineri

Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi Başkanı Handan Başavcı ve TSGI Mühendislik Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için biraraya geldiler.

İki temsilci 8 Mart’ın, hayattaki gücünden, zekasından, yeteneğinden ve özverisinden bir an bile şüphe duymadığımız kadınlarımıza teşekkürlerimizi iletebileceğimiz sembolik bir tarih olduğunu ve iş ve aile hayatında cinsiyet eşitliğini ilke edinmenin, ayrımcılıkla mücadele etmenin, her alanda kadın emeğine saygı duymanın kadınlara verilebilecek en değerli hediye olduğunu vurguladılar.

Her alanda sonsuz emekleri olan kadınlarımızın kendi kazançlarını sağlamalarına destek olmak amaçlı  Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi ve TSGI Mühendislik işbirliğinde, Aliağalı hanımlar için Aliağa Belediyesi Kadınlar Lokali’nde bir seminer düzenlendi.

Kadınların emek vererek ürettikleri ürünleri kazanca dönüştürmesinin onlara gelir sağlarken, aile ekonomisine katkı yapmakta ve toplumsal refahı arttırmakta olduğunu belirten Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi ve TSGI Mühendislik, kadın emeğinin görünürlüğünü arttırma amaçlı günümüz teknolojisine uyumlu “Sosyal Medya Kullanımı ve Dijital Pazarlama Teknikleri” konulu semineri düzenledi. Aldenard Bilişim Hizmetleri tarafından verilen eğitim süresince, katılımcılara uygulamalı olarak eğitim verildi. Yoğun ilgi görenseminerAliağalı kadınlar için bilgilendirici oldu.

Böyle güzel bir günde birlikte olmanın mutluluğunu paylaşan Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi ve TSGI Mühendislik  yetkileleri tüm kadınların bu özel gününü kutlayarak, katılımcılara karanfil  hediye etti. Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi Başkanı Handan Başavcı, sosyal sorumluluk projelerine desteklerini esirgemeyen TSGI Mühendislik’e teşekkür plaketi takdim etti.

Organizasyon toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.