NİHAT ZEYBEKCİ, 30 İLÇENİN ADAYLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İzmir adaylarının açıklanmasının ardından, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, aralarında Cumhur İttifakı’nın Aliağa adayı mevcut Belediye Başkanı Serkan Acar’ın da bulunduğu ilçe belediye başkan adaylarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’nin İzmir adaylarının açıklanmasının ardından, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, ilçe adaylarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Özgürses Gazetesi
09:18 -
NİHAT ZEYBEKCİ, 30 İLÇENİN ADAYLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İzmir adaylarının açıklanmasının ardından, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, aralarında Cumhur İttifakı’nın Aliağa adayı mevcut Belediye Başkanı Serkan Acar’ın da bulunduğu ilçe belediye başkan adaylarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’nin İzmir adaylarının açıklanmasının ardından, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, ilçe adaylarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Geçen hafta Cumartesi günü gerçekleşen aday tanıtım toplantısında AK Parti’nin 30 ilçedeki isimlerini takdim edilirken, Cumhur İttifakı kapsamında 5 ilçede desteklenecek MHP’nin adayları da Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanmıştı. Adayların belirlenmesinin ardından, yerel seçim çalışmaları hız kazandı. AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, aday gösterilen ilçe belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi.

Cumhur İttifakı’nın MHP’li adayları da katılım gösterdi

AK Parti İzmir İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül, il başkan yardımcılarının yanı sıra MHP’nin İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve Aliağa’da Cumhur İttifakı’nın adayı Başkan Serkan Acar’da katılım gösterdi. Toplantıda yerel seçim stratejileriyle birlikte önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek çalışmalar masaya yatırıldı.