CHP’li meclis üyeleri gıda paketi hazırladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Biz Varız dayanışma kampanyasına Halkın Bakkalı’ndan gıda paketi alarak katılan veren İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri gıda paketleme işlemine de yardım etti. Koronavirüs salgınına karşı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in çağrısıyla başlatılan Biz Varız dayanışma kampanyasına İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyelerinin desteği sürüyor.

Özgürses Gazetesi
02:05 -
Abone ol
CHP’li meclis üyeleri gıda paketi hazırladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Biz Varız dayanışma kampanyasına Halkın Bakkalı’ndan gıda paketi alarak katılan veren İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri gıda paketleme işlemine de yardım etti.

Koronavirüs salgınına karşı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in çağrısıyla başlatılan Biz Varız dayanışma kampanyasına İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li meclis üyelerinin desteği sürüyor. Halkın Bakkalı’ndan gıda paketi satın alan meclis üyeleri lojistik merkez olarak kullanılan Kültürpark 3 nolu holde paketleme işlemine de yardım ediyor.

CHP’li belediye meclis üyeleri ile bir araya gelen Başkan Tunç Soyer,?“Her biri ile iftihar ediyorum.  Önderlik böyle bir şey.   Arkadaşlarımız İzmir’e örnek oluyor. İzmir’e yakışan bu. Sadece bağış yapıp desteğe ihtiyacı olan yurttaşlarımıza gıda paketi göndermekle yetinmediler.  Gelip bizzat emekleriyle paketlemeye katılıyorlar. Onlarla gurur duyuyorum, iyi ki varlar” dedi.