KINIK’TA AQUAPARK HİZMETE AÇILIYOR

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Poyracık Mahallesinde Kınık Belediyesinin kaynaklarından finanse Aquapark projesinin, çevre düzenleme, otopark ve yol çalışmalarını yerinde inceledi. Pandemi nedeniyle gerekli önlemler...

Özgürses Gazetesi
11:10 -
Abone ol
KINIK’TA AQUAPARK HİZMETE AÇILIYOR

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Poyracık Mahallesinde Kınık Belediyesinin kaynaklarından finanse Aquapark projesinin, çevre düzenleme, otopark ve yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Pandemi nedeniyle gerekli önlemleri alarak, tesisin bu yaz hizmete açılacağını dile getiren Başkan Doğruer, İçerisinde Aquapark, kır düğün salonu, teras kafe, yazlık sinema, çocuk ve yetişkin yüzme havuzu bulunan Kınık Belediyesi sosyal tesislerinin, yaşam kalitesini artıran her alanda, her yaş grubuna hitap ederek hizmet vereceğinin müjdesini verdi.

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Kınık’ta bir ilk olan projemiz, İnsanlarımızın yaşam kalitesini artıran her alanda bu yaz hizmete giriyor. Vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmete girecek tesisimizde, Kınıklı çiftlerimizin mutlu bir beraberlik için attıkları ilk adımda unutulmaz bir an yaşatmak için, kır düğün salonumuzda yer alıyor. Rezervasyonlarımızın başladığı kır düğün salonumuzun ilk sezonunda çiftlerimiz unutulmaz bir an yaşayacak. ” ifadelerini kullandı.