Mart Ayı Olağan Meclisi Toplandı

Aliağa Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan toplantısı Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantıda 22 madde meclis üyelerinin görüşüne sunuldu. Belediye Meclis Salonu’nda 9 Şubat 2023 tarihli meclis tutanağın...

Özgürses Gazetesi
09:41 -
Abone ol
Mart Ayı Olağan Meclisi Toplandı

Aliağa Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan toplantısı Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantıda 22 madde meclis üyelerinin görüşüne sunuldu.

Belediye Meclis Salonu’nda 9 Şubat 2023 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanmasıyla başlayan toplantı başkanlıktan gelen önergeler ile komisyondan gelen raporların oylanmasıyla devam etti.

Başkanlıktan gelen önergeler kapsamındaki 3-4-5-6 ve 8.maddeler İmar Komisyonu’na; 1-2 ve 7.madde İmar ve Plan Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Komisyondan gelen raporlar kapsamında yer 14 maddenin ise komisyonlardan geldiği şekliyle kabulüne oy birliği ile karar verildi.

İKİNCİ BİRLEŞİM CUMA GÜNÜ
Belediye meclis üyelerinin eksiksiz katıldığı toplantı, dilek ve temennilerin ardından ikinci birleşimin 10 Mart 2023 Cuma günü saat 18.00’de yapılmasına karar verilmesiyle son buldu.