KINIK BELEDİYESİ KAR MESAİSİ YAPTI

Kınık'ın yüksek kesimlerinde önceki gün akşam saatlerinde  başlayan kar yağışının yüksek kesimlerdeki mahallelerde hayatı olumsuz etkilenmesi üzerine harekete geçen Kınık Belediyesi ekipleri ilçenin yüksek kesimlerinde yer alan ve kar örtülü Köseler, Mustaklar, Kodukburnu mahallelerinde 1 Greyder ve 1 Tuz aracıyla çalışmalara başladı. Ekipler sabaha kadar çalışarak kapanan yolları kar küremesi yapıp tuzlama çalışmaları yaparak vatandaşların kar yağışından en az şekilde etkilenmesini sağladı.

Özgürses Gazetesi
05:24 -
Abone ol
KINIK BELEDİYESİ KAR MESAİSİ YAPTI
Kınık’ın yüksek kesimlerinde önceki gün akşam saatlerinde  başlayan kar yağışının yüksek kesimlerdeki mahallelerde hayatı olumsuz etkilenmesi üzerine harekete geçen Kınık Belediyesi ekipleri ilçenin yüksek kesimlerinde yer alan ve kar örtülü Köseler, Mustaklar, Kodukburnu mahallelerinde 1 Greyder ve 1 Tuz aracıyla çalışmalara başladı. Ekipler sabaha kadar çalışarak kapanan yolları kar küremesi yapıp tuzlama çalışmaları yaparak vatandaşların kar yağışından en az şekilde etkilenmesini sağladı.
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı açıklamada ‘Yüksek kesimlerde başlayan kar yağışından vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Belediyemiz şantiyesinden 1 Greyder ve tuz aracıyla yolları sabaha kadar çalışarak açık tutmayı sağladık’dedi.