ALİAĞA’DA SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL DEV ORGANİZASYON

Son dönemde sadece kentin değil kuzey İzmir’in sosyal yaşamını canlandıran  ve birçok kültürel etkinliğe imza atan Aliağa Belediyesi, yine dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir etkinlik hazırlayan Aliağa Belediyesi, Türk rock müziğinin vazgeçilmez ismi Emre Aydın’ı kültürel etkinlikleri kapsamında Aliağalılarla buluşturmayı hedefliyor.

Özgürses Gazetesi
05:27 -
ALİAĞA’DA SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL  DEV ORGANİZASYON

Son dönemde sadece kentin değil kuzey İzmir’in sosyal yaşamını canlandıran  ve birçok kültürel etkinliğe imza atan Aliağa Belediyesi, yine dev bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir etkinlik hazırlayan Aliağa Belediyesi, Türk rock müziğinin vazgeçilmez ismi Emre Aydın’ı kültürel etkinlikleri kapsamında Aliağalılarla buluşturmayı hedefliyor.

Çıkardığı tüm albümler ile satış rekorları kıran Türkçe Rock Müziğin güçlü ismi Emre Aydın, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Aliağa Enka Salonu’nda hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor.

SEVGİLİLERİN YÜREĞİNE HİTAP EDECEK

Sevgililer gününde saatler 20.00’yi gösterdiğinde Aliağa’da sahneye çıkacak olan  Alternatif rock sanatçısı Emre Aydın, seslendireceği anlamlı şarkılarıyla sevgililerin yüreğine hitap edecek, sevgilisi olmayan müzikseverlerin ise kulaklarının pasını silecek.

“Eylül Geldi Sonra” isimli son albümünde; Sezen Aksu’nun ‘Belalım’ ve Nazan Öncel’in ‘Geceler Kara Tren’ gibi şarkılarını kendi yorumuyla seslendiren Emre Aydın, birbirinden güzel şarkılarını bu defa Aliağalı hayranları için seslendirecek.

ÜCRETSİZ KONSERE TÜM ALİAĞA HALKI DAVETLİ

14 Şubat  Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak ücretsiz konsere tüm Aliağalıları davet eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün sadece sevgili olanların değil yaşama sevgiyle bakan herkesin günü olduğunu söyledi. Aliağalıların bir sevgililer gününü daha kutlamanın mutluluğunu bir arada yaşaması için sevgililer günü’ne özel olarak muhteşem bir etkinlik hazırladıklarını belirten Başkan Acar, “Özel günler insanları birleştirici unsurlardır.14 Şubat Sevgililer Günü’de  o önemli günlerden biridir. Bu bağlamda sevgililer günü  vesilesiyle ilçe halkımızı bir araya getirmek ve onların mutluluğuna ortak olmak adına hazırladığımız etkinliğe herkesi davet ediyorum”dedi.