FOÇA BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra eğitime de destek oluyor. Belediyeciliğin sadece yol yapmak olmadığını vurgulayan Başkan Demirağ, sosyal belediyeciliğin önemini vurgulayarak Foça’da okullara da destek oluyor.

Özgürses Gazetesi
12:58 -
FOÇA BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİN YANINDA

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra eğitime de destek oluyor. Belediyeciliğin sadece yol yapmak olmadığını vurgulayan Başkan Demirağ, sosyal belediyeciliğin önemini vurgulayarak Foça’da okullara da destek oluyor. Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, eğitime yapılan yardımların devam edeceğini de belirtti.

Sosyal belediyecilik gereği Foça’da bulunan okulların bir takım ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, “Foça Reha Necla Midilli ve Bağarası Cemil Midilli ilkokullarına Sinevizyon cihazı ve sinevizyon perdesi alarak öğrencilerin ve öğretmenlerin bir ihtiyacını daha gidermiş olduk. Alınan ekipmanlar teslim edilirken, öğrencilerin ve öğretmenlerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Bu da bizleri çok mutlu etti” dedi.