ALİAĞA’DA YAYA ALT GEÇİTLERİNİ KULLANAN MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE CEZA

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Hürriyet Caddesi’ndeki yaya alt geçitlerinde denetim yapıldı. Yayalar için yapılmış olan alt geçitleri kullanan motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücüsü 26 kişiye toplamda 3 bin ...

Özgürses Gazetesi
09:37 -
Abone ol
ALİAĞA’DA YAYA ALT GEÇİTLERİNİ KULLANAN MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE CEZA

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Hürriyet Caddesi’ndeki yaya alt geçitlerinde denetim yapıldı. Yayalar için yapılmış olan alt geçitleri kullanan motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücüsü 26 kişiye toplamda 3 bin 744 TL para cezası uygulandı.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarından, Hürriyet Caddesi’nde yayalar için yapılmış olan alt geçitlerde motosiklet ve elektrikli bisiklet kullanan sürücülere yönelik denetim gerçekleştirildi. Yaya alt geçidini araçları ile ihlal eden sürücülere gerekli cezai işlemler uygulandı. Alt geçitleri kullanan sürücülerin ihlallerini engellemek için Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından giriş ve çıkışlara uyarıcı levhalar yaptırılarak asıldı. Motosiklet ve benzeri araç sürücülerinin yaya alt geçitlerini kullanmalarının önüne geçmek amacıyla, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile de görüşülerek, ilçede faaliyet gösteren ve paket servis hizmeti veren lokanta-restoran benzeri işyeri sahipleri bilgilendirildi. Yaya alt geçidini kullanan motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücüsü 26 kişiye toplamda 3 bin 744 TL para cezası uygulandı. Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin konuyla ilgili kontrollerinin devam edeceği bildirildi.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga